Nasze Instruktorki

  1. Dagmara Ożóg – Pole Dance zaczęła trenować w 2013 r.  w Pole Dance Studio Świecie, właśnie ta dyscyplina spowodowała, że zaczęła bardziej angażować się w rozwój fizyczny uczestnicząc w warsztatach gimnastycznych oraz pole dance. Szkoliła się pod okiem między innymi Katarzyny Bigos, Patryka Rybarskiego, Karoliny Sobieraj, Panter’y  Blaksmith, Anny Marii Kot, Justin McLucas, Aleksandry Bednarz oraz wielu innych Pole Dance’owych gwiazd. Dagmara kocha kręcącą rurkę oraz pole choreografię.

2. Beata Śmigielska – z Pole Dance związana od 5 lat, słynie z niesamowitej siły i dynamiki na rurce. Z Beatą możecie spotkać się na zajęciach zarówno dla grup początkujących, jak i na zajęciach dla poziomu zaawansowanego, gdzie pomaga walczyć Wam z dynamicznymi przejściami, combosami i saltami. Szkoliła się u takich instruktorów jak Patryk Rybarski, Aleksandra Bednarz, Justyna Fedorczuk, Kataryna Gromova, Katarzyna Kwaśniewicz, Martyna Dominikowska, Aleksandra Karolina, Agnieszka Piaskowska, Damian Kutryb, Natasza Wang, Zuzanna Kijanowska, Iron Iza, Agata Jarzebowska, Karasinska Magdalena. Uczestniczka Pole Convent z Iron Izą, Hanną Piech, Filipem Dragos, Emilem Witkowski, Justyną Fedorczuk, Martyną Dominikowska, Noemi Marosvolgyi i Martą Haliniak.

3. Mirosława Milejczak  – przygodę z rurką zaczęła w 2019 roku, kurs instruktora ukończyła pod okiem Iron Izy. Jej faworytami są figury szpagatowe oraz rurka kręcąca❤

4. Natalia Karczewska – Od dziecka związana z tańcem i sceną. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 6 lat w grupie tanecznej w świeckim Domu Kultury, jako nastolatka przez 4 lata tańczyła hip hop w formacji “Beat City”. Po drodze był również Teatr Tańca z ogniem. Szkoliła się w zakresie plastyki ruchu w Policealnym Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu.Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych m.in. tańca High Heels u Ilony Bekier oraz Pole dance u Kasi Bigos, Jakuba Kolasy, Agaty Jarzębowskiej czy Anne Marie-Kot . Ukończyła kurs Instruktora Pole Dance u Patryka Rybarskiego.

5. Paula Jaworska – (Pole Pola) właścicielka Studio Pole Dance w Świeciu, Toruniu oraz Gdańsku. Od 7 lat stara się stworzyć możliwie najlepsze miejsce do uprawiania tego pięknego sportu. Organizatorka amatorskich Mistrzostw Pole Dance Studio w Grudziądzu w latach 2015-2017 oraz licznych warsztatów doszkalających.