Start

8

Zastanawiasz się czym jest Pole Dance ?

Odpowiedź jest prosta – to nowy rodzaj aktywności fizycznej !

Pole Dance zyskuje na świecie coraz większą popularność ! Dlaczego? Jest to świetna alternatywa dla zatłoczonych siłowni i klubów fitness. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, możesz skupić się wyłącznie na sobie !

Pole Dance łączy ze sobą elementy tańca i akrobatyki. Wykonywanie figur siłowych sprawi, że Twoje ciało ujędrni się, zbędne kilogramy odejdą w niepamięć, natomiast układy taneczne wyeksponują Twoją kobiecość i grację.

A więc jeżeli marzysz o jędrnej skórze, pięknych pośladkach i wyrzeźbionym brzuchu – nie może Ciebie zabraknąć na zajęciach !

Ale pamiętaj – Pole Dance uzależnia !

Jak wyglądają zajęcia ?

Jak w każdym sporcie aby przejść do konkretów musimy się porządnie rozgrzać, tak więc każde zajęcia rozpoczynają się dynamiczną rozgrzewką po której następuje wzmacnianie, które ma na celu zwiększenie siły Twoich mięśni – zwłaszcza rąk, pleców i brzucha. Następnie rozpoczyna się część właściwa zajęć, która różni się w zależności od poziomu na którym się aktualnie znajdujesz, w jej skład wchodzi nauka nowych figur, układów tanecznych, przejść pomiędzy figurami . Koniec zajęć to obowiązkowe rozciąganie, które ma na celu zwiększenie zakresu wykonywanych przez Ciebie ruchów, redukcji napięcia mięśni i ogólne wyciszenie organizmu po zajęciach.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia Pole Dance ?

Chciałoby się powiedzieć, że dla wszystkich, jednak pole dance jest bardzo wymagającym sportem, osoby, które nie są do końca pewne, że ich stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach powinny poradzić się lekarza.

Jednak jeżeli uważasz, że Pole Dance nie jest dla Ciebie bo:

                                                                  – nie jesteś rozciągnięta ,

                                                                  – masz słabe ręce,

                                                                  – masz nadprogramowe kilogramy,

                                                                  – masz lęk wysokości,

                                                     Mylisz się!

Ile trwają zajęcia? I jak mam się na nie przygotować?

Zajęcia trwają 60 min.

Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś pole dance zastanawiasz się : ,,jak ona się trzyma?” – to prawda, praktycznie w każdej figurze wykorzystujemy inne miejsce chwytu, jednak na poziomie początkującym nie potrzebujemy odkrytego ciała tak wiec ubieramy się w dresy, legginsy itp. ćwiczymy skarpetkach lub na boso, na wyższych poziomach wymagane są krótkie spodenki oraz top sportowy.

Pamiętaj również o tym, że przed zajęciami nie kremujemy ciała, zwłaszcza rąk (co nie znaczy, że nie mamy dbać o naszą skórę ! – suche i odwodnione ciało negatywnie wpływa na ,,przyczepność ” , tak więc w dzień zajęć skóra nie może był tłusta ale musi być nawilżona ).

Jak zapisać się na zajęcia?

Aby rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance należy skontaktować się z nami za pomocą portalu Facebook, pod nr 516 516 033/ 513 084 653 lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie, pomożemy w doborze odpowiedniej grupy oraz godziny zajęć. Informujemy, że w trosce o komfort kursantów nie ma możliwości ,,podglądania” zajęć w trakcie ich trwania:)

Co jeszcze dzieje się w naszym Studio?

Nasz grafik to głównie Pole Dance, jednak zapraszamy również na zajęcia Stretching, czyli ćwiczenia rozciągające, mające na celu poprawę ogólnej elastyki ciała. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla sportowców jak i osób nie uprawiających na co dzień innych aktywności fizycznych. Pamiętaj! Jeżeli chcesz połączyć zajęcia Pole Dance ze Stretchingiem skorzystaj ze specjalnych pakietów cenowych!

Nasza Sala to również miejsce organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, aby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u -> https://www.facebook.com/poledancestudiotorun/

 

Wieczory Panieńskie

W weekendowe popołudnie nasza sala potrafi zmienić się w jeszcze bardziej kobiece miejsce, zapraszamy do organizacji wieczorów panieńskich, urodzin, spotkań integracyjnych. Ceny już od 30 zł za osobę!

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio pod nr 513 084 653 lub za pomocą profilu Facebook.

 

Wynajem sali

Nasza sala to 80 m2 pięknie doświetlonej powierzchni, dodatkowo zaplecze oferuje szafki zamykane na kluczyk, 15 sztuk krzeseł bankietowych, stół bankietowy oraz toalety z prysznicem.  Zapraszamy do sali na sesje zdjęciowe, pokazy handlowe, szkolenia. Informujemy, że w szczególnych przypadkach istnieje możliwość demontażu rur z sali.