Nasze Instruktorki

  1. ALEKSANDRA CHODKIEWICZ Aleksandra Chodkiewicz

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w 2009 roku, jest absolwentką wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej sztandarową cechą są ćwiczenia z wykorzystaniem siły fizycznej, którą niewątpliwie posiada. Ola to wulkan pozytywnej energii, którą na swoich zajęciach zaraża każdego. Sport jest elementem jej dnia codziennego, bez którego dzień uważa za stracony. Ola jest wykwalifikowaną instruktorką Pole Dance, Fitness(między innymi – „Aktywna mama” – zajęcia dla kobiet ciężarnych), Nordic Walking.

Swoje umiejętności z zakresu Pole Dance zdobywała na warsztatach z m.in.: Panterą Blacksmith, Jakubem Kolasą, Patrykiem Rybarskim, Katarzyną Bigos, Karoliną Sobieraj, Anne Marie-Kot czy Justin McLucas. Olę na co dzień możecie spotkać w naszym Pole Dance Studio Grudziądz oraz Pole Dance Studio Świecie. Jest autorką zajęć Fit Wzmacnianie, które odbywają się cyklicznie w każdym z naszych studio.

 2. NATALIA KARCZEWSKA

Od dziecka związana z tańcem i sceną. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 6 lat w grupie tanecznej w świeckim Domu Kultury, jako nastolatka przez 4 lata tańczyła hip hop w formacji “Beat City”. Po drodze był również Teatr Tańca z ogniem. Szkoliła się w zakresie plastyki ruchu w Policealnym Studium Edukacji i Praktyk Teatralnatalia karczewskanych w Toruniu.

Od dwóch lat trenuje Jazz i House pod okiem Jurija Żurajewa.

Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych m.in. tańca High Heels u Ilony Bekier oraz Pole dance u Kasi Bigos, Jakuba Kolasy, Agaty Jarzębowskiej czy Anne Marie-Kot . Ukończyła kurs Instruktora Pole Dance u Patryka Rybarskiego.

Z Natalią możecie się spotkać na jej autorskich zajęciach choreograficznych organizowanych w Świeciu, Grudziądzu oraz Toruniu.

5.PAULA JAWORSKA – POLE POLA

GAS_0644Certyfikowany instruktor pole dance, właściciel Pole Dance Studio Świecie, Pole Dance Studio Grudziądz oraz Pole Dance Studio Toruń. Od 3 lat stara się zapewnić kursantom najlepsze warunki do trenowania. Organizator corocznych Mistrzostw Pole Dance Studio oraz licznych warsztatów doszkalających.