Nasze Instruktorki

  1. ALEKSANDRA CHODKIEWICZ Aleksandra Chodkiewicz

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w 2009 roku, jest absolwentką wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej sztandarową cechą są ćwiczenia z wykorzystaniem siły fizycznej, którą niewątpliwie posiada. Ola to wulkan pozytywnej energii, którą na swoich zajęciach zaraża każdego. Sport jest elementem jej dnia codziennego, bez którego dzień uważa za stracony. Ola jest wykwalifikowaną instruktorką Pole Dance, Fitness(między innymi – „Aktywna mama” – zajęcia dla kobiet ciężarnych), Nordic Walking.

Swoje umiejętności z zakresu Pole Dance zdobywała na warsztatach z m.in.: Panterą Blacksmith, Jakubem Kolasą, Patrykiem Rybarskim, Katarzyną Bigos, Karoliną Sobieraj, Anne Marie-Kot czy Justin McLucas. Olę na co dzień możecie spotkać w naszym Pole Dance Studio Grudziądz oraz Pole Dance Studio Świecie. Jest autorką zajęć Fit Wzmacnianie, które odbywają się cyklicznie w każdym z naszych studio.

   2.DAGMARA OŻÓG Dagmara Ożóg

Od dziecka blisko związana ze sportem, ale nigdy nie myślała, wręcz nie chciała wiązać z nim życia zawodowego.

Pole Dance zaczęła trenować ponad 2 lata temu w Pole Dance Studio Świecie, właśnie ta dyscyplina spowodowała, że zaczęła bardziej angażować się w rozwój fizyczny uczestnicząc w warsztatach gimnastycznych oraz pole dance m.in. u Katarzyny Bigos, Jakub Kolasa, Patryk Rybarski, Karoliny Sobieraj, Pantera Blaksmith, Anna Marii Kot, Justin McLucas.

W Pole Dance uwielbia spiny.

Ponadto interesuje się jogą i wiele jej pozycji wykorzystuje przy
stretchingu.

3. NATALIA KARCZEWSKA

Od dziecka związana z tańcem i sceną. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 6 lat w grupie tanecznej w świeckim Domu Kultury, jako nastolatka przez 4 lata tańczyła hip hop w formacji “Beat City”. Po drodze był również Teatr Tańca z ogniem. Szkoliła się w zakresie plastyki ruchu w Policealnym Studium Edukacji i Praktyk Teatralnatalia karczewskanych w Toruniu.

Od dwóch lat trenuje Jazz i House pod okiem Jurija Żurajewa.

Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych m.in. tańca High Heels u Ilony Bekier oraz Pole dance u Kasi Bigos, Jakuba Kolasy, Agaty Jarzębowskiej czy Anne Marie-Kot . Ukończyła kurs Instruktora Pole Dance u Patryka Rybarskiego.

Prowadzi na stałe zajęcia Pole Dance w Pole Dance Studio Toruń oraz Pole Dance Studio Świecie.

Z Natalią możecie się spotkać na jej autorskich zajęciach choreograficznych organizowanych w Świeciu, Grudziądzu oraz Toruniu.

4.PAULINA MROWIŃSKA

Pasjonatka sportu od najmłodszych lat.

W wieku 11 lat zaczęła uczęszczać na lekcje tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego do Szkoły Tańca “SZOK” w Nakle nad Notecią. W okresie sześciu lat treningów osiągnęła miedzy innymi 1 miejsce na IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego w Chojnicach w 2007 oraz 2008 roku, 1 miejsce na III Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego 2009 roku w Lęborku .

mrowińska
Jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy , gdzie obroniła tytuł mgr wychowania fizycznego. Posiada uprawnienia do pracy z dziećmi jako nauczyciel gimnastyki korekcyjnej. Ukończyła szkolenie na instruktora fitness oraz kurs dietetyki. Swoja przygodę z Pole Dance rozpoczęła w 2014r. Kurs instruktora Pole Dance ukończyła pod okiem Patryka Rybarskiego. Swoje umiejętności oraz wiedzę przekazuje z ogromna chęcią naszym kursantkom, a swoja pasja zaraża każdego, kto zawita na jej zajęcia.

Z Pauliną możecie się spotkać na zajęciach Pole Dance oraz Stretching w Pole Dance Studio Toruń oraz Pole Dance Studio Grudziądz.

5.PAULA JAWORSKA – POLE POLA

GAS_0644Certyfikowany instruktor pole dance, właściciel Pole Dance Studio Świecie, Pole Dance Studio Grudziądz oraz Pole Dance Studio Toruń. Od 3 lat stara się zapewnić kursantom najlepsze warunki do trenowania. Organizator corocznych Mistrzostw Pole Dance Studio oraz licznych warsztatów doszkalających.