Nasze Instruktorki

1. OLGA TOMASZEWSKA 

Od najmłodszych lat szukała swojej sportowej pasji, jednak dopiero Pole Dance skradł jej serce i stał się sposobem na życie. Ukończyła szkolenie instruktora fitness oraz kurs instruktorski Pole Dance pod okiem Justine McLucas. Od 2012r. jest instruktorką Pole Dance. Zdobywa umiejętności i doświadczenie na wielu warsztatach i szkoleniach, także za granicą. Aktywna mama z wyboru, fotograf z przypadku 😊

W swojej pracy instruktorskiej największą radość sprawia jej kontakt z kursantkami oraz obserwowanie ich rozwoju i sukcesów.

W naszym studio spotkacie się z nią na zajęciach Pole Dance (także w języku angielskim) oraz wzmacnianiu.

2. AGNIESZKA KAPAŁA

Od szkolnych lat związana ze sportem. Przez 20 lat zawodowo grała w piłkę ręczna w klubie AZS-AWFiS Gdańsk, z którym to zespołem zdobywała medale mistrzostw Polski, w tym złoty. Jako Reprezentantka Kraju zdobyła brązowy medal w I Światowej Młodzieżowej Olimpiadzie w Moskwie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności trenerskiej. Jest Instruktorem gimnastyki, siatkówki, koszykówki i gier zespołowych. Pasjonuje się tańcem, fitnessem i gimnastyką. Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów fitness oraz Pole Dance w Polsce i za granicą.

Certyfikowana instruktorka Pole Dance, od 2012r. nieprzerwanie prowadząca zajęcia pole dance oraz stretching.

3. AGATA JURAGO-PACH

W Pole Dance zakochała się w 2012 roku, po tym, jak odkryła go na YouTube. Od początku pociągała ją sensualna strona tego sportu i w ciągu miesiąca od swojego pierwszego treningu kupiła swoją pierwszą parę Pleaserów 😊 Od tamtej pory brała udział w wielu warsztatach u takich gwiazd, jak Karol Helms, Alethea Austin, AMD, czy Doris Arnold.

Uwielbia freestyle i floorwork przy akompaniamencie klasycznego rocka.

Największą przyjemność odnajduje, widząc jak jej kursantki odkrywają swoją sensualność i rozkwitają podczas tańca.