Start

Witaj na stronie LolliPole Dance Gdańsk!

Pole Dance zyskuje na świecie coraz większą popularność ! Dlaczego? Jest to świetna alternatywa dla zatłoczonych siłowni i klubów fitness. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, możesz skupić się wyłącznie na sobie! Pole Dance łączy ze sobą elementy tańca i akrobatyki. Wykonywanie figur siłowych sprawi, że Twoje ciało ujędrni się, zbędne kilogramy odejdą w niepamięć, natomiast układy taneczne wyeksponują Twoją kobiecość i grację.

A więc jeżeli marzysz o jędrnej skórze, pięknych pośladkach i wyrzeźbionym brzuchu – nie może Ciebie zabraknąć na zajęciach! Ale pamiętaj – Pole Dance uzależnia!

Jak wyglądają zajęcia ?

Jak w każdym sporcie aby przejść do konkretów musimy się porządnie rozgrzać, tak więc każde zajęcia rozpoczynają się dynamiczną rozgrzewką po której następuje wzmacnianie, które ma na celu zwiększenie siły Twoich mięśni – zwłaszcza rąk, pleców i brzucha. Następnie rozpoczyna się część właściwa zajęć, która różni się w zależności od poziomu na którym się aktualnie znajdujesz, w jej skład wchodzi nauka nowych figur, układów tanecznych, przejść pomiędzy figurami. Koniec zajęć to stretching, który ma na celu redukcję napięcia mięśni i ogólne wyciszenie organizmu po zajęciach.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia Pole Dance ?

Chciałoby się powiedzieć, że dla wszystkich, jednak pole dance jest wymagającym sportem. Osoby, które nie są pewne, że ich stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach powinny poradzić się lekarza. Sprawa dotyczy również świeżo upieczonych mam!

Jednak jeżeli uważasz, że pole dance nie jest dla Ciebie bo:

nie jesteś rozciągnięta ,

masz słabe ręce,

masz nadprogramowe kilogramy,

masz lęk wysokości,

Zapisz się na zajęcia i nie marudź! 

Ile trwają zajęcia? I jak mam się na nie przygotować?

W zależności od tego jakie zajęcia wybierzesz mogą trwać 60 lub 90 minut. 

Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś pole dance zastanawiasz się : ,,jak ona się trzyma?” – to prawda praktycznie,w każdej figurze wykorzystujemy inne miejsce chwytu, jednak na poziomie początkującym nie potrzebujemy odkrytego ciała tak wiec ubieramy się w dresy, legginsy itp. ćwiczymy skarpetkach lub na boso, na wyższych poziomach wymagane są krótkie spodenki oraz top sportowy.

Pamiętaj również o tym, że przed zajęciami nie kremujemy ciała, zwłaszcza rąk (co nie znaczy, że nie mamy dbać o naszą skórę! – suche i odwodnione ciało negatywnie wpływa na ,,przyczepność ”, tak więc w dzień zajęć skóra nie może był tłusta ale musi być nawilżona).

Na jakie zajęcia mogę się zapisać?

Nasze Studio przygotowało dla Ciebie cały wachlarz zajęć, do wyboru:

  • Pole Dance Grupowy – standardowe zajęcia Pole Dance, na których podążamy bardziej w stronę Pole Sport, czyli nacisk kładziemy na naukę nowych figur, spektakularne przejścia, akrobatykę. Jednak na tych zajęciach również mamy choreografię, w których łączymy nauczone już elementy. Zajęcia odbywają się w grupie, panuje zasada 1 osoba = 1 rura. Maksymalnie 7 osób na zajęciach.
  • Pole Dance Indywidualny – opis zajęć jest identyczny jak powyżej, jedyną różnicą jest to, że na sali jesteś sama.
  • Stretching – zajęcia te  to system ćwiczeń rozciągających mięśnie, który zwiększa gibkość i wysmukla mięśnie, przeznaczone są nie tylko dla sportowców, ale również dla ,,biurowych pracusiów”, których ciało jest spięte i zmęczone po całym dniu w pracy.
  • Exotic Pole – to odmiana Pole Dance w najbardziej kobiecej odsłonie. Na tych zajęciach skupiamy się na zmysłowych choreografiach, floorwork’u i kocich ruchach. Na te zajęcia możesz przyjść w butach na obcasie!
  • Zajęcia tematyczne – w naszym Studio cyklicznie odbywają się zajęcia tematyczne, które skupiają się na konkretnych aspektach np. figurach, z którymi masz problem. Aby zapisać się na zajęcia tematyczne, należy śledzić naszego Facebook’a lub grafik na stronie – tam pojawiają się na bieżąco informacje o nowych zajęciach tematycznych!

Co jeszcze w naszym Studio?

Nasze Studio to przestrzeń nie tylko sportowa, zapraszamy do organizacji kobiecych spotkań, wieczorów panieńskich, urodzin, integracji oraz  wynajmu sali na np sesje zdjęciowe. W sprawie rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod nr 513 084 653.